logo

Jak pracujeme

Pochopíme váš byznys

Nejdříve nepracujeme, ale povídáme si. Máme na vás spoustu otázek týkajících se vašeho byznysu. Potřebujeme ho pochopit a vědět, kdo je vaším zákazníkem, abychom byli schopní navrhnout odpovídající strukturu webu.

Struktura je základ

Navrhneme strukturu a ukážeme vám, jak budou vypadat jednotlivé prvky nového webu, jaké bude mít kategorie a podkategorie. Jaký typ obsahu se nejvíce hodí pro oslovení vašich zákazníků. Někdo tomu říká UX design, my struktura s ohledem na získávání zákazníků.

Návrh vzhledu

Abychom vás odlišili od konkurence a udělali vás srozumitelnými pro vaše zákazníky, navrhujeme ten nejvhodnější webdesign.  Opět s ohledem na přivedení zákazníka.

Srozumitelné a cílené texty

Copywriting nepodceňujeme. Ve správném zvolení klíčových slov a odpovídající stylistice tkví jeden z úspěchů oslovení zákazníků. Ve svém životě si také jinak povídáte se svými rodiči, jinak s kamarády a jinak mluvíte v práci.

SEO a viditelnost

Postaráme se o to, aby byl nový web viditelný pro vyhledávače. V základním balíčku SEO je vše potřebné pro to, abyste se neztratili a mohli jste stoupat nahoru ve výsledcích vyhledávání vašich zákazníků.

Spousta služeb navíc

Zrychlení načítání, zabezpečení, povinnosti plynoucí z legislativy, kontrola výpadků… A spousta dalších drobností. S námi se o ně starat nemusíte, jsou součástí tvorby nového webu. Web vám předáme tak, jako kdybychom ho vytvářeli pro sebe.

Webhosting a reporty

K webům poskytujeme webhosting. Současně zákazníkům, pokud to chtějí, pomáháme s výběrem té správné domény a s její registrací. Pokud tedy vytváříte nový web, postaráme se o všechno, co s tím souvisí – a nestojí vás to nic navíc.

Google Analytics a online marketing

Součástí tvorby webu je spuštění a základní nastavení nástroje, který vám umožňuje sledovat vývoj návštěvnosti – Google Analytics. Chcete-li získávat zákazníky od prvního dne po spuštění webu, máme tým kolegů, kteří se postarají o online marketing. Tedy AdWords, Sklik, v zahraničí třeba Bing Ads, linkbuilding… A sociální sítě? S těmi máme bohaté zkušenosti.